Neden Web Tasarımı Yaptırmalısınız?

web tasarım dersleri

web tasarım dersleri

Kurumsal kimliğin en etkili ve önemli göstergesi olarak bilinen logo tasarımı kadar önemli olan web tasarımı; vizyon konusuna önem verenlerin üzerinde titizlikle durması gereken bir konudur.
Teknoloji çağında yaşıyor olmamız, web sitelerine verilen önemin ciddi şekilde artmasını sağlıyor. Her ne amaçla olursa olsun kurumsal kimliğini daha iyi yansıtmak isteyen herkes, bugün web tasarımı konusunda profesyonel çalışmalara imza atmış kişi veya kurumların imzasını taşıyan web sitelerine sahip!

Neden Web Tasarımı Yaptırmalısınız?
Web tasarımı, kurumsal kimliği ifade eden en etkili görsel araçlardan biridir. Ürün, hizmet, firma, kişi veya farklı herhangi bir hususta hedef kitlenizi bilgilendirme amacıyla yaptıracağınız bir web tasarımı ile pek çok açıdan rakiplerinizin önüne geçmeyi başarabilirsiniz.
Yaptıracağınız güncel bir web tasarımı ile hem dijital ortama ilk adımınızı atabilir, hem de bu ortamın sağladığı imkanlardan da yararlanabilirsiniz. Hizmet sunan pek çok firma, web tasarımı olmadan son derece kısıtlı bir kitleye hitap edecektir. Türkiye’nin herhangi bir yerinde sahip olduğunuz firma, bir başka ilde yeteri kadar ses getirmeyebilir. Sattığınız bir ürünü veya sunduğunuz hizmeti size kilometrelerce uzaktaki kişilere duyurmanız mümkün olmayabilir. Fakat internet sayesinde bunları gerçekleştirmek son derece kolay! yayınlanmaktadır.
Özgün tasarıma sahip, her an güncel kalmayı başarabilen web tasarımları sayesinde siz de mesafe tanımaksızın hitap ettiğiniz kesimi genişletebilirsiniz.
Tasarımını Gerçekleştirdiğimiz Web Sitelerinin Özellikleri:
Evden Freelance Grafik / Web Tasarım olarak imzamızın bulunduğu tüm tasarımlarımız özgün, kullanıcıyı yormayan, gereksiz ayrıntı içermeyen, göze hoş gelen ve hedef kitlenin vurgulandığı web tasarımlarıdır. Ayrıca web tasarımı konusunda beklentilerinizin %100 karşılanacağı, taleplerinizi dikkate alan bir kimliğimiz bulunmaktadır. Çalışmalarımız modern çizgilere sahip tasarımlar olduğundan dolayı kısa vadede yeni bir web tasarımı ihtiyacı duymayacak, yıllarca kullanabileceğiniz, eskimeyen bir web sitesine sahip olacaksınız.
İyi Bir Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?
Web tasarımının en önemli unsurlarından biri hızdır. Site ne kadar hızlı açılırsa, ziyaretçi için o kadar iyi olacaktır.
Web tasarımı, modern bir grafik tasarıma sahip olmalıdır.
Web tasarımı, kurumsal kimliğinizi yansıtmalıdır.
Web tasarımı, kullanıcı dostu ve kolay kullanımlı bir arayüze sahip olmalıdır.
Web tasarımı, tüm internet tarayıcılarıyla uyumlu olmalıdır.
Web tasarımı, arama motoru optimizasyonu konusunda kusursuz olmalıdır.
Web tasarımı, W3C standartlarına uygun olmalıdır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: