Malatya Belediyesi’nden 16000 TL Ödüllü Logo Yarışması

grafik tasarım

grafik tasarım

Malatya’nın Büyükşehir statüsüne yükselmesiyle birlikte büyük heyecan yaşanırken, Malatya Belediyesi Büyükşehir logosu için yarışma düzenliyor. Malatya Belediyesi Basın Yayın ve Halkla  İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Amblem.Logo Tasarım Yarışması düzenlendiği belirtilerek, yarışmanın 18 yaşını doldurmuş herkese açık olduğu kaydedildi.

Yarışmadaki amacın Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin kurum kimliğinde kullanılacak olan özgün amblemin belirlenmesi olduğu belirtilen açıklamada; “Yarışmanın konusu, sürekli yenilenen ve gençleşen, hem tarihi değerleri, hem çağdaş nitelikleriyle yüksek yaşam standartlarına sahip, örnek bir şehir olma yolunda kendini sürekli geliştiren Malatya’nın, bu özelliklerini yansıtacak ve Malatya Büyükşehir Belediyesi kurum kimliğinde kullanılacak özgün amblem.logosunun tasarlanmasıdır” denildi.

Son başvuru tarihi 3 Mart 2013
Yarışma sonucunda Jüri tarafından, Büyükşehir Malatya Belediyesi’nin Amblem.Logosu olmaya layık görülecek olan eser sahibine 10.000 TL ödülverileceği kaydedilen açıklamada, ayrıca değerlendirme sonucunda dereceye giren 3 eser sahibine de mansiyon ödülü olarak 2.000’er TL ödül verileceği belirtildi.

Amblem.Logo yarışmasının seçici kurulu; Grafik Tasarımcı Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyesi – Grafik Bölümü Başkanı T. Fikret Uçar, Grafik Tasarımcı İnönü Üniversitesi Öğretim Elemanı Fehmi Kolçak; Grafik Tasarımcı-GMK Başkanı Umut Südüak, Grafik Tasarımcı ICOKRADA Başkan Yardımcısı Yeşim Demir, Grafik Tasarımcı Doğuş Üniversitesi Öğretim Üyesi Kamer Altınova ile Kurum Temsilcileri Malatya Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu ve Esenlik Genel Müdür Yardımcısı Erhan Soylu’dan oluşuyor.

3 Mart 2013 tarihine kadar başvuruların alınacağı yarışmaya sunulacak eserler, Malatya Belediyesi hizmet binası karşısında bulunan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Sanat Merkezi’ne teslim edilecek.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: